Wednesday, 29 June 2011

Oxford in the Afternoon

Postanowiłam podzielić tamten dzień na 2 osobne posty, nie chciałam upychać całego dnia w jednej części i przeładować wszystkiego zdjęciami.

I decided to split that day into 2 separate posts. I didn't want to squeeze the whole day in one part and make it overloaded with the pictures.


Radlciffee Camera, który jak większość budynków w tym mieście należy do uczelni.
Radcliffe Camera which, as most of the buildings in this town, is owned by the university.

To zdjęcie jest jednym z dowodów na to, że w Oksfordzie głównym sposobem przemieszczania się po okolicy są rowery. Można je tu zobaczyć na każdym kroku.
This picture is a proof that one of the most important means of transport in Oxford are bicycles. They can be seen everywhere in here.Most Westchnień, podobny można znaleźć w Wenecji. Różnica polega na tym, że ten w Oksfordzie łączy budynki akademickie, a westchnienia są spowodowane tym jak jest piękny.
Bridge of Sighs, simmilair one can be found in Venice. The difference is that the one in Oxford links two academic buildings and sighs are caused by the beauty of the bridge.Blackwell, która jest jedną z największych księgarń w Europie. W środku książki są porozkładane na 4, obszernych piętrach, oraz kilku osobnych budynkach w mieście.
Blackwell, is one of the biggest bookshops in Europe. Books are stored there on 4, well organised floors and couple of other locations in the town.

1 comment:

  1. a moze byc tak: masters na oxfordzie? :D
    no dobra,wlasciwie nie maja naszego wielce elitarnego kierunku,ale kto by sie tam przejmowal!

    ReplyDelete

Dziękuję za wszystkie komentarze i wsparcie! ♥
Thank you for all the comments and support!