Friday, 21 October 2011

Three Things

Source

Od zawsze należałam do stworzeń ciepłolubnych uwielbiających wysokie temperatury, słońce i zdecydowanie nie potrafię znieść tego temperatura spada poniżej 10°C. Niestety pogoda nie była ostatnio zbyt sprzyjająca. Może termometry nie pokazywały tak często mniej niż 10°C, ale ja zdecydowanie odnosiłam takie wrażenie. Dlatego owinięta w koc, z ciepłą herbatą stojącą obok mnie znalazłam kilka rzeczy, które przynajmniej dają mi poczucie, że jest dużo cieplej niż w rzeczywistości.

I've always been among those creatures who love warmth, sun and definitely can't stand when the temperature goes below 10°C. Unfortunately the weather hasn't been very favourable lately. Maybe the thermometers weren't always showing less than 10°C but I definitely felt like it. So wrapped up in my blanket, with some hot tea standing next to me I found those things that made me feel at least slightly better in those adverse conditions.
9 comments:

 1. Ja zobaczyłam u koleżanki cudowną świeczke o pięknym zapachu i muszę się w nią koniecznie zaopatrzyć. No i w przepyszną herbatę!

  ReplyDelete
 2. i jak tam powrot do uni? zimno w tym roku strasznie, fakt, jakies takie ostre powietrze. i gdziez ten global warming ;)

  ReplyDelete
 3. I'm just like you, I can't stand the cold temperatures. I just can't. That's why December to February are like a nightmare for me. But I can't stand the heat either. If I could, I'd live in a year-round spring. But I guess that's not possible, at least not in continental Europe. Maybe I should go to live to the Canary Islands?

  Be Indie, Be Trendy

  xoxo

  ReplyDelete
 4. ależ nie ma za co :-) z szaleństwa mojego niewiele wynika,bo łatwo zacząć,ale gorzej z kontynuacją ;) a z krótkimi włosami o dziwo się czuję wyśmienicie,czego się w sumie nie spodziewałam,chyba na razie takie pozostaną :-) ale i tak długie najlepsze <3
  Tęsknię za brakiem czasu i nadmiarem zajęc :P bo to najlepszy sposób na dezorganizację i chandry wszelakiw :P i nie ma się czasu na smęcenie typu 'boszeeee jak ziiiimno', 'niecemi sie' etc

  ReplyDelete
 5. i zapomniałam dodać,że kocham National, a ta piosenka jest CUDOWNA ! :)

  ReplyDelete
 6. those candle covers are beautiful!

  i got to see the national a few years ago for free in a park at university, very fun show.

  http://dallianceswithsuitsandskirts.blogspot.com/

  ReplyDelete
 7. jeeju, miło mi :P no wiesz, coś tam wrzucałam ale czasu brakuje i coraz ciemniej na dworze ;/ kocham herbatę z miodem i pomarańczą.. :)

  ReplyDelete
 8. dla zmarzluchów polecam ciepłe skarpety, najwięcej ciepła z nas ucieka przez głowę i stópki ;))

  pozdr. AL

  ReplyDelete
 9. I don't like cold either, but I love to wrap in my blanket with a hot tisane in my hands :)
  (plus, what makes fall attractive for me is these cozy amazing fall outfits!)
  xoxo, Betül

  http://balladofseasons.blogspot.com

  ReplyDelete

Dziękuję za wszystkie komentarze i wsparcie! ♥
Thank you for all the comments and support!