Saturday, 29 October 2011

Let's Bake Again

Let's Bake Again

W moim życiu dzieje się teraz tyle rzeczy, że chyba dopiero uczę się efektywnie planować swój czas. A przecież zawsze wydawało mi się że należę do dobrze zorganizowanych osób! Wygląda jednak na to, że moje umiejętności nie są aż tak złe bo nareszcie udało mi się znaleźć trochę więcej czasu dla siebie i spędzić mój wolny wieczór na upieczeniu ciasta, rozmowach na skypie z tymi których zostawiłam w Polsce i obejrzeniu filmu z Anią (The Truman Show - zdecydowanie polecam!).
Dzielę się więc zdjęciami ciasta śliwkowego na które przepis znalazłam tu. Jedyną modyfikacją z mojej strony były owoce i zamiast typowo wiosennych czereśni i truskawek zamieniłam je na śliwki, które zalegały w mojej kuchni już od kilku dobrych dni.

There are so many things happening in my life now that I'm only beginning to learn how to efficiently plan my time. And I've always considered myself to be a well organised person. Looks like my time management skills are slowly improving and I've managed to finally find some time for myself and spent my free evening on baking a cake, skyping with those that I left in Poland and watching a movie with Ania (The Truman Show - I strongly recommend!).
In the meantime I'm sharing some pictures of the Plum Cake baked from this recipe. The final effect is really impressive and definitely worth giving it a try.


Let's Bake Again

Let's Bake Again Let's Bake Again

2 comments:

  1. Mniam! Moja organizacja czaus leży i kwiczy. Może się podzielisz swoim sposobem? ;P

    ReplyDelete
  2. miałam pełna (phi)motywację do rozpoczęcia diety zgodnej z grupa krwi,a jak wlazłam na Twojego blogaska,to się zmyła ;] A organizacja czasu...huuu,huu...podziwiam!;)

    ReplyDelete

Dziękuję za wszystkie komentarze i wsparcie! ♥
Thank you for all the comments and support!