Thursday, 31 March 2011

Bagel Bakery

Od dłuższego czasu chciałam zjeść chrupiącą bułkę z prawdziwego zdarzenia. Niestety tutaj nawet tym opisanym "Polish" dużo do tych polskich kajzerek brakuje. Dzisiaj postanowiłam więc porządnie poszukać w piekarni blisko mojej uczelni. Znalazłam coś, co na pierwszy rzut oka wyglądało jak to, co chciałam zjeść. Kupiłam i nie zawiodłam się. Smak, zapach i konsystencja były właśnie takie o jakie mi chodziło. Bułka była tak dobra, że jako dodatek wystarczyła mi tylko pyszna kawa z mlekiem:)

I wanted to eat a real, crunchy roll for a while now. Unfortunately those you can get in here, even if called "Polish" don't really taste like ones. Today I decided to try to look for one in a bakery close to my university. I found something that seemed to look like what I was trying to find. I bought it and didn't get disappointed. Taste, smell and consistency were exactly the ones I wanted. The roll was so tasty that all I needed to eat it with was a delicious coffee with milk:)

P.S. Chyba jestem na dobrej drodze do przekształcenia mojego bloga w bloga kulinarnego...:P
P.S. I seem to be really close to making my blog the one about cooking...:P

3 comments:

 1. ja chyba poczekam aż polecę do Polski, mam ochotę na coś okrągłego :D

  ReplyDelete
 2. Yum. Bread is my weakness.... I may or may not be drooling over my computer right now. Who's to say. ;)

  xoxo
  Christine
  www.aquietdetermination.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. Ania, no racja nie ma to jak prawdziwa okrągła bułka:D no ale desperacja robi swoje:P

  christine ohhh that's exactly my problem. bread is my horrible weakness... luckily the one you can get here is not as good as the one I know from home...:)

  ReplyDelete

Dziękuję za wszystkie komentarze i wsparcie! ♥
Thank you for all the comments and support!