Monday, 3 October 2011

Regent's Canal

Regent's Canal


Po trzech dniach z rzędu spędzonych w pracy nareszcie udało mi się znaleźć chwilę żeby usiąść przed laptopem i stworzyć nowego posta. Nowego po dość długiej kilkudniowej przerwie, co jest okropną rzeczą nie zasługującą na żadną pochwałę. Zdaję sobie sprawę, że nie popisałam się tutaj świetnymi umiejętnościami organizacyjnymi, ale przynajmniej obiecuję próbę poprawy.
Zdjęcia, którymi dzielę się z Wami dzisiaj zostały zrobione w zeszłym tygodniu kiedy razem z Anią próbowałyśmy znaleźć miejsce na sesję do posta modowego. Regent's Canal znalazłyśmy przypadkiem, co tylko przypomniało mi radość z odkrywania nowych miejsc samemu, a nie z przewodnikiem w ręku.

After three days of working almost non-stop I finally made myself to sit in front of my laptop and write another post.The first after quite a break, which is an awfully bad thing to do (I do realize how bad my organizational skills turn out to be).
The pictures were taken last week, when Anna& I went looking for some nice location for another outfit post. We found the place completely unintentionally, which again made me appreciate the beauty of discovering new&nice places by myself - not with the guide book in my hand.


Regent's Canal


Regent's Canal


Regent's Canal


Regent's Canal


Regent's Park


5 comments:

 1. GORGEOUS pictures!
  xo,
  Sarah
  http://comingunstitched.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. wow..I loved thes pics..thanks for sharing...London is an amazing city..I want to come back!!

  http://lensanythingelse.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. so beautiful pics!!

  ReplyDelete
 4. piękne zdjęcia! trochę weneckie klimaty:)

  ReplyDelete
 5. Daga właśnie dlatego Regent's Canal nazywany jest Little Venice!:) czyli jednak coś w tym jest!

  ReplyDelete

Dziękuję za wszystkie komentarze i wsparcie! ♥
Thank you for all the comments and support!