Wednesday, 5 October 2011

Longing For...?

Praktycznie całkowity brak czasu wolnego zmusił mnie do stworzenia tego posta. Bardzo żałuję, że nie mam tyle czasu ile na początku września i nie mogę podróżować po Londynie odkrywając nowe miejsca, czy tworzyć kolejne modowe posty. Nie udało mi się nawet skorzystać z ostatniej fali upałów, które w mijający weekend odwiedziły Londyn (29°C chyba dość dużo tłumaczy).
Jednak mam nadzieję, że wkrótce znów będę mogła wrócić do zwiedzania miasta i dzielenia się z Wami tym, co ma ono do zaoferowania.
A póki co, kwintesencja kilku rzeczy które marzą mi się ostatnimi czasy. Z ogromną chęcią przywitałabym je wraz z nadchodzącą jesienią.

Longing for Laid Back Times


Almost complete lack of free time made me create this post. I really regret that I don't have that much time off as at the beginning of September and can't travel around London, discovering new places and come up with the outfit ideas that I could then post here. I didn't even make a full use of the recent heat wave that struck London (29°C explains a lot).
Hopefully this craziness will soon come to an end & I will again be able to share with you what this City has to offer.
And for the time being, the things that best encapsulate what I'm currently craving for. I'd be more than happy to welcome those in my closet together with the upcoming fall time.


4 comments:

 1. Holaa!!! tienes un blog muy bonito, con mucha personalidad. Lo tienes muy bonito :)
  Mira, te dejo mi dirección por si te quieres pasar, y si te gusta pues te invito a que me sigas :)
  Un besote!!

  curiosidadescuriosas.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. nie martw się, większość teraz nie ogarnia czasu i tego jak zasuwa i jak go nie wykorzystujemy ;P (czytaj: marnuję go na potęgę)

  ReplyDelete
 3. I love your picks!

  -Ly

  http://www.lyzhang.com

  ReplyDelete

Dziękuję za wszystkie komentarze i wsparcie! ♥
Thank you for all the comments and support!