Saturday, 18 February 2012

Every Year

Dzisiejszy dzień był na prawdę miły, pełen niespodzianek, miłych słów i ludzi, pokazujących że pamiętają, nawet pomimo odległości która przecież z łatwością mogłaby im pomóc zapomnieć. To był ten dzień, który rok w rok jest pełen niespodzianek. Może brzmi to banalnie, ale ja nie mam nic przeciwko świętowaniu swoich urodzin. Dla niektórych to tylko przypomnienie o mijającym czasie, ale mnie nie przeszkadza posiadanie tej jednej daty w kalendarzu kiedy ktoś może zadzwonić tylko po to, żeby zaśpiewać mi "Sto Lat". I to nie chodzi o to, że za wszelką cenę potrzebuję uwagi innych.
Jednak w tym roku, świętować będę trochę inaczej niż zwykle. Mogę zrobić to, co na prawdę uwielbiam - spakować walizki i jechać. A jutrzejszy cel podróży to Maroko. Najpierw Agadir, później Marrakesz. Mam nadzieję, że się nie zawiodę i wrócę z mnóstwem zdjęć i toną ciekawych doświadczeń!

It's Been 3 years


Today was a nice day, full of surprises, nice words and people showing that they do remember, even though sometimes the distance could make them forget. And this day is a nice day, year after year. Sounds cliché, but I really like the day when I get to celebrate my birthday. Maybe for some people birthday is just a reminder of time passing by, but I really like having just one day a year when someone might call me just to sing me a song. But don't get me wrong, it's not like I'm screaming for attention.
But this year my annual celebration is going to be a bit different. I got to do what I really love - pack my bags and now I'm almost ready to set off. Tomorrow's destination is Morocco. First Agadir, then Marakech. Hopefully the weather will be a nice distraction from this winter time and I believe I'll go back with a whole bunch of pictures and great experiences!


2 comments:

  1. AAAA! Super! Udanej podróży! I spełnienia marzeń!

    ReplyDelete
  2. Wspaniałych wrażeń i niezapomnianych przygód! Ech, chyba każdy z nas lubi tak po prostu spakować walizki i jechać... zwłaszcza jeżeli cel podróży= słońce i ciepło :)

    ReplyDelete

Dziękuję za wszystkie komentarze i wsparcie! ♥
Thank you for all the comments and support!