Friday, 16 September 2011

Pulling the Look?

Going for Red

Usta w kolorze czerwonym i jego pochodnych spodobały mi się już jakiś czas temu. Nigdy jednak nie byłam pewna czy i na mnie będzie to wyglądać równie ciekawie. Kupiłam więc swoją pierwszą czerwoną pomadkę i w ten sposób powstał post z czerwonym i jednym z moich ulubionych strojów w roli głównej.

I fell for the trend of colourful lips quite a while ago but wasn't quite sure if I'll be able to pull that look. As a way of trying it out I got my first reddish lipstick and this way here comes the post with the red and one of my favourite go-to looks casting the leading parts.

Going for Red

Going for Red

Going for Red

5 comments:

 1. usta i torebka prezentują się rewelacyjnie. generalnie nie jestem fanką mocnego makijażu, co widać po moich zdjęciach ;) ale zdecydowanie lubię podkreślanie urody i w Twoim przypadku się to udało z powodzeniem :)))

  pozdr. serd. AL

  ReplyDelete
 2. aaa wyglądasz pięknie! :)czerwone usta to faktycznie odwaga ale Tobie to po prostu pasuje:D wogóle cały strój, dodatki z Twoją obecną fryzurą na czele prezentują się świetnie:) podejrzewam kto zrobił te piękne zdjęcia, także pozdrowienia dla pAni fotograf:)

  ReplyDelete
 3. fajne foty ;) bardzo mnie jara Twoja torebka ;)) jest świetna!

  ReplyDelete
 4. to prawda, zdjęcia NAM wyszły! bo to przecież nie tylko moja zasługa ;) i pozdrawiam również Dagmaro :D

  ReplyDelete
 5. love the bag and shoes!

  your blog is awesome!

  please check out and follow mine if you like!

  x

  shopstyleconquer.blogspot.com

  ReplyDelete

Dziękuję za wszystkie komentarze i wsparcie! ♥
Thank you for all the comments and support!