Tuesday, 6 September 2011

Done with the Summer

Najwyższy czas emocjonalnie i psychicznie przygotowywać się do wyjazdu do Anglii. Głównie dlatego, że należę do tej grupy która kocha lato, a myśl, że dobiegło ono już końca przyprawia mnie o mdłości. Przecież w tym roku nawet nie mieliśmy prawdziwego lata, więc dlaczego już się kończy?
Częścią mojego procesu akceptacji będzie więc znalezienie kilku inspirujących elementów na nadchodzący sezon. Pomyślałam, że skoro mam zaakceptować szarą i smutną jesienną aurę mogę przynajmniej wykorzystać ubrania i znaleźć kilka rzeczy w kolorach, które choć trochę ożywią nadchodzącą porę roku.
Moje ulubione elementy - bluzka i torba. A Wasze?


Done with the Summer

Chloé Blouse, NET-A-PORTER.COM | J Brand Flared Jeans, NET-A-PORTER.COM | Shoes Dv By Dolce Vita, zappos.com | Satchel, Asos | Vince Camuto Studs, zappos.com

I am emotionally and psychologically getting ready to go back to England. Mostly because I'm one of those really big fans of summer weather and hate to think that the summer is already gone this year. We didn't even have it for good so why is it gone now?
Part of my acceptance process is trying to find some fashion inspirations for the upcoming season. And I figured that if I am supposed to accept the dull and grey time of the year I might as well to it with some statement, colourful pieces.
My favourites - the blouse and the satchel. What about you?


9 comments:

 1. Amazing satchel and shoes!
  x
  http://givemetruthloveandfreedom.blogspot.com/

  ReplyDelete
 2. Very beautiful look, I love it ! Love the shoes ;)

  xoxo,
  www.tobefashion.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. kurde! miałam taka koszulę w ręku w szmateksie ostatnio i nie wzięłam, głupia głupia teraz tak mi się podoba!!! aaaaa
  :P

  ReplyDelete
 4. i've been thinking about getting studded earrings! these ones are very cute.

  xx from hong kong :)
  www.ldmldmldm.com

  ReplyDelete
 5. great post. love your selections

  http://missmollyfashions.blogspot.com/

  ReplyDelete
 6. tak jest, nie dajmy się jesiennej chandrze! moje ulubione stąd- buty i torba:) chociaż sama chyba raczej ubiorem wtapiam się w jesienną aurę, czyli noszę moje ulubione brązy we wszystkich odcieniach;)

  ReplyDelete
 7. bluzka świetna;)

  ReplyDelete
 8. WSzystko bym chiciała, ale chyba najbardziej bluzkę ;)

  Pozdrawiam i zapraszam do mnie www.dutyofstyle.blogspot.com

  ReplyDelete
 9. LOVE the shoes!!

  xoxo bun.
  http://www.bybun.com/buns-blog

  ReplyDelete

Dziękuję za wszystkie komentarze i wsparcie! ♥
Thank you for all the comments and support!