Wednesday, 21 September 2011

Chinos, Here They Are

Here They Are

Kilka miesięcy temu pisałam o chinosach. Nareszcie kupiłam także swój egzemplarz. Co prawda te idealne miały być zrobione z bawełny, a moje zrobione są ze sztruksu ale mimo to nie narzekam. Tak jak przypuszczałam są niesamowicie wygodne i można je nosić na niezliczoną ilość sposobów. Tak jak moje ukochane jeansy.

A couple of months back I was writing about chino trousers. And newsflash... I finally found my pair. Even though those I bought are made of corduroy and the ideal ones were supposed to be of cotton I am not complaining. Just as I supposed they are very comfortable and there are countless ways to wear them. Just like my beloved jeans.

Here They Are

Here They Are

Here They Are

Here They Are
Już oficjalnie jestem uzależniona od toreb. I butów. I... może przestańmy wyliczać.
I officially am a bag addict. And shoe as well. And... ok, let's stop counting.

4 comments:

 1. piękne zdjęcia:) ten post mi właśnie uświadomił, że mój nowy zakup zwie się chinosy:D dziękuję za modowe uświadamianie;)nie uwierzysz Marto, ale moje spodnie są w tym samym kolorze co Twoje! a wachałam się jeszcze między ceglanymi, również uroczymi. pozdrawiam!

  ReplyDelete
 2. Hey !
  You look great ! I definitely need chino trousers too! I don't have any.

  ☆ Letizia

  http://www.letiziabarcelona.com

  ReplyDelete
 3. Fajne te Twoje chinosy :) ja ostatnio zakupiłam moją pierwszą parę rurek - przez dłuugi czas sądziłam,że to nie na moje nożyska,a tu proszę,okazało się że wyglądam 1000000 razy lepiej niż we wszystkich kieckach.No i skróciło się przebywanie przed lustrem,bo do spodni mimo wszystko większość rzeczy pasuje :) fajnie,że tworzysz więcej postów modowych :)

  ReplyDelete
 4. MATKO, cudowne spodnie i torba! Gdzie kupiłaś? ;P

  ReplyDelete

Dziękuję za wszystkie komentarze i wsparcie! ♥
Thank you for all the comments and support!