Wednesday, 6 April 2011

Mad Men


Wiem, że serial miał swoją premierę już prawie 4 lata temu, jednak nigdy nie miałam okazji zobaczyć ani jednego odcinka. Ostatnio przypadkiem trafiłam na recenzję "Mad Men'a" i postanowiłam sprawdzić, czy rzeczywiście jest tak świetny jak się o nim pisze. No i nie rozczarowałam się.
Rewelacyjny, dopieszczony serial przedstawiający Amerykę lat 60., z genialnymi strojami i stereotypowym podziałem ról - mężczyzna utrzymuje rodzinę, kobieta zajmuje się domem. Ale zdecydowanie nie razi to w bardzo negatywny sposób. Do tego świetna muzyka z tego samego okresu i w mojej głowie rodzi się pytanie - dlaczego serial ma tylko 2 miliony widzów w USA i musi walczyć o możliwość nagrania kolejnych odcinków? Oglądając aż wzdycha się i myśli "ach, jak pięknie byłoby przez chwilę spróbować takiego życia".

I know that the show premiered almost 4 years ago but I never got a chance to see even one episode. Recently I accidentally found a "Mad Man's" review and decided to check whether it really is that good as it is said to be. And I didn't get disappointed.
Amazing, with an excellent attention to detail show that reveals America form 1960s. Gorgeous outfits and stereotypical division of roles - man works to provide for his family and woman takes care of the house. But luckily it doesn't affect the show in a very negative way. And to add up to this great music from the same period and the question is born in my head - why does the show have just 2 millions of viewers in the US and the producers have to negotiate the right to make next episodes? You're watching it and sigh thinking "oh, send me there to try such life just for a short while".

3 comments:

  1. muzyka jak najbardziej genialna! czuję,że obejrzę przynajmniej ten jeden odcinek,żeby przekonać się czy warto.w sumie teraz i tak wszyscy mają przerwę, więc nie ma co oglądać :D

    ReplyDelete
  2. dokładnie, potrzeba obejrzenia czegoś nowego i fajnego tak pomaga w znalezieniu tylu ciekawych seriali!:P

    ReplyDelete
  3. Mad Men is my favorite show. Ever.

    ReplyDelete

Dziękuję za wszystkie komentarze i wsparcie! ♥
Thank you for all the comments and support!